Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit k produktům
HP DesignJet

Služba je provozována firmou Arkance Systems CZ s.r.o.
 
Online výpočet ceny tisku Porovnání parametrů dvou modelů 

Web server firmy Arkance Systems
CAD Fórum - tisíce tipů a triků k AutoCADu, diskuse
Facebook stránka CAD Studia


Novinky ze světa HP DesignJet

10.06.2013  Nové plotry HP Designjet T920 a T1500

HP DnJ T1500 HP uvádí dvě nové modelové řady velmi rychlých technických CAD plotrů - Designjet T920 a T1500 - o šíři médií 914 mm (A0+), s podporou web funkcí ePrint & Share. Výkres formátu A1 vytiskne tento plotr za pouhých 21 sekund. Tisk 6 barvami probíhá v rozlišení 1200 dpi, na listy nebo role s gramáží 60 až 328 g/m².

Oba modely nabízí integrovaný výstupní zásobník pro až 50 listů výkresů formátu A4 až A0. Výtisky jsou v něm uloženy naplocho, ne ve smotcích jako v běžných výstupních koších. Podstatně zjednodušeno je zakládání médií - to lze provádět zepředu, a to i vsedě. Plotr může stát těsně u zdi. Zaváděné role jsou plotrem vyrovnány automaticky. Rovný povrch plotru umožňuje sledovat průběh tisku a lze jej použít i pro položení výkresů pro kontrolu.

Pro pohodlné ovládání plotru slouží dotykový barevný 4.3" displej. Na něm lze řídit tiskovou frontu a zobrazovat náhledy tisku. Podobně jako stávající plotry řady HP Designjet ePrinter, podporují modely T920 a T1500 bezplatnou web službu ePrint & Share. Uživatelé tak mohou tisknout a spravovat dokumenty pomocí mobilních zařízení nebo dotykové obrazovky plotru, ukládat kopie dokumentů v cloudu, nebo odesílat dokumenty do tisku e-mailem.

HP Designjet T920 je určen pro menší pracovní skupiny. Nabízí 32 GB virtuální paměti. Pro větší a střední podniky je určen Designjet T1500. Ten umí paralelně zpracovávat několik souborů a disponuje 64 GB RAM plus 320 GB prostoru na disku. Umí sledovat tiskové náklady pro rozúčtování na střediska nebo uživatele. Model T1500 rovněž nabízí dvě samostatné tiskové role (např. pro různé typy nebo formáty médií).

Oba modely jsou vybaveny LAN připojením až 1Gb a tisknout lze i z USB flash pamětí. Oba jsou rovněž nabízeny i v postscriptové verzi. O dostupnosti a ceně nových modelů HP Designjet se prosím informujte u firmy CAD Studio.


Zpět


Copyright © 2021 Arkance Systems CZ s.r.o. - Autodesk Platinum Partner • tel. 910 970 111
HP DesignJet - tipy, utility, diskuse • Kontakt: webmaster.cz@arkance-systems.comOchrana soukromí