Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit k produktům
HP DesignJet

Služba je provozována firmou CAD Studio a.s.
(HP Preferred Partner)  
Online výpočet ceny tisku Porovnání parametrů dvou modelů 

Web server firmy CAD Studio
CAD Fórum - tisíce tipů a triků k AutoCADu, diskuse
Facebook stránka HP Designjet


Bazar plotrů

Prodám plotter - Koupím plotter

Přehled aktuálních modelů nových plotrů HP a nabídku spotřebního materiálu najdete na stránce CAD Studio, autorizovaného DesignJet partnera HP. Odprodej vašeho plotru viz níže.

idAutorPlotr - ModelZ rokuCenaAkce
 2209  HPDJ T120  HP DesignJet T120  2014 8 900 Kč  nedávno prodáno
  25.7.2017 Tiskárna (ploter) HP DesignJet T120 - šíře 610mm, WiFi, LAN, ...Nabízím zcela funkční ploter HP DesignJet T120 (datum nákupu 12/2014) minimálně používaný z celkovým počtem nátisku 946 stran viz. foto protokolu. K ploteru je k dispozici, kromě černé barvy, celá sada náplní + od každé barvy, kromě černé náhradní náplň. Z důvodu dlouhodobé nečinosti tiskárny došlo k "zaschnutí" tiskové hlavy (magenta), kterou je pro 100% tisk nutné vyměnit (cena 4000 Kč) viz. například zde https://www.tisknulevne.cz/produkty/tiskova-hlava-hp-c-711-c1q10a.html?utm_campaign=googleshopping&gclid=EAIaIQobChMIyMv35aqX1QIVDDwbCh3svQQBEAQYASABEgJKYPD_BwE Zaschnutí tisková hlavy se ve finálním tisku projevuje jen v některých případech. Celá problematika byla konzultována se servisním technikem ze společnosti XANADU, který se pravidelně stará o naše plotery.
Aktuálnost a úplnost údajů je závislá na informacích od nabízejících


Jste-li zákazníkem firmy CAD Studio (Xanadu, Dagis), pak v případě zájmu o zařazení nabídky vašeho plotteru (uveďte cenu, parametry a stav) stiskněte tlačítko "Přidat nabídku" a vyplňte následný formulář (vyčkejte na schválení nabídky).

Poptávky i odpovědi probíhají přímo mezi nabízejícím a poptávajícím, firma CAD Studio neručí za aktuálnost nabídky ani kontaktních údajů.
Pro úpravu nebo odstranění nabídky pište na info@cadstudio.cz (uveďte ID nabídky a původní e-mail)

Máte-li zájem o nákup nového plotru HP, volejte 841 111 124.


Copyright © 2017 CAD Studio a.s. - HP DesignJet Partner • tel. 841 111 124
HP DesignJet - tipy, utility, diskuse • Kontakt: webmaster@cadstudio.czOchrana soukromí